ORİFLAME AĞUSTOS KATALOĞU 2012

Yaz günlerine özel fırsatları ile Oriflame ağustos kataloğu sizlerle. Ağustos ayının sıcak günlerinde bu katalogda pek çok özel ürünü bulmanız mümkündür. Oriflame kataloguna ulaşmak ise çok basittir.

Ürün temsilcinize verilen katalogdan istediğiniz ürünü seçebileceğiniz gibi internet üzerinden de oriflame kataloguna ulaşıp sipariş verebilirsiniz. http://www.oriflame.com.tr adresinde oriflame ürünlerine ulaşmanız mümkündür. Oriflame kataloğu Ağustos ayına özel pek çok indirimli ürünler yer aldığı gibi ramazan ayına özel de pek çok fırsatı yer almaktadır.
Oriflame ürünleri doğal olmasına oldukça önem veren çevreci bir kuruluştur.

Bu nedenle aldığınız ürünlere rahatlıkla güvenebilirsiniz. Oriflame’ nin ramazan ayı fırsatlarına göz atacak olursak; Oriflame’ den 25 Tl ve üzeri alışveriş yapanlara suya dayanıklı maskara ve makyaj temizleyici ikisi bir arada sadece 15.90 Tl’ dan elde edebilirsiniz. Oriflame duş jellerini ise tüm güzelliklerin bir araya toplandığı ramazan ayında sadece 13.90 Tl gibi bir ücret ödeyerek alabilirsiniz. Teninize hoş br ışıldama ile birlikte vücudunuzun nemlenmesi için üretilen happy skın vücut losyonları ise 12.90 Tl ‘dır. Cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayacak pure nature kremler ise 6.90 Tl’ dan başlayan fiyatlarla size temin edilmektedir. Harika parlaklığı ile power shine dudak kremleri ise bu aya özel 9.90 Tl fiyatı bulunmaktadır.
Güvenle kullanacağınız avon ürünlerine ulaşmak ise oldukça kolaydır. Herkese uygun çeşitleri ile avon ürünleri sizleri beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir