Oriflame Babalar Günü Kampanyası

Önümüzde yaklaşan bir günü var. Sevdiklerimize hediye almak için bir sebebe ya da yılda özel bir güne ihtiyacımız yok belki ama yinede sadece yılda tek bir günü babalara ayırmak belki de babamız için verebileceğimiz en anlamlı hediye olur. Siz de mutlaka yaklaşan bu özel gün için babalar günü babanıza ne tür bir hediye almanız gerektiğini hâlâ düşünüyor olabilirsiniz. Bu yüzden size önerebileceğimiz şeyler var. Oriflame haziran kataloğuna henüz bakmamışsanız eğer bizden tavsiye mutlaka bakmalısınız.

Çünkü Oriflame’in hazırlamış olduğu Oriflame Haziran Kataloğu içinde hem kendiniz için hem de babanız için çok özel hediyeler bulabilirsiniz. Ayrıca Oriflame Haziran Kataloğu içinde yapılan indirimlerde bu kataloğu daha ilgi çekici hale getiriyor. Babalar günü için özel hazırlanmış olan Nort for Men serisinde yer alan ürünler babanız için çok güzel bir hediye olabilir. Üstelik %50 indirimle tanıtılıyor. Sizler için bir diğer hediye seçeneği; %55 indirimle sunulan Ascendant EDT sadece 29,90 TL. Eğer bunları tercih etmezseniz Signature EDT (36,90 TL) veya Eclat Sport EDT alabilirsiniz. babanız için hoş ve farklı seçenekler olabilirler.

Kampanya dahilinde olan bir diğer ürün Flamboyant EDT.(49,90 TL) ayrıca bu ürünü aldığınızda yanında tamamlayıcı olan Flamboyant After Shave Balm ve Flamboyant Anti-prespirant roll-on hediye.Siz de Oriflame Haziran kataloğunda yer alan ürünleri inceleyip babalar günü kampanyası ürünlerini almak isterseniz www.oriflame.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir