Oriflame de Güneşli Günler

Artık kış sonlarına geldik.Şimdi ara ara kendini gösterecek olan güneş zamanla korunulması gereken bir etken olmaya başlayacak hepimiz için.İşte burada da devreye güneş kremleri girecek.
  

Oriflame güneş kremleri bu anlamda çok başarılı hazırlanmış ve çok koruyucu.Hem güneş öncesi koruma hem de güneş sonrası koruma üzerine geliştirilmiş bir çok seçenek var.Orflime fiyatları da piyasadaki bir çok markanın güneş koruyucularından daha uygun.Sadece teninize en uygun güneş korucusunu seçmeniz gerekiyor.Hatta güneş temasından sonra ışıltılı losyonla da kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz.Hem sprey hem de losyon şeklinde seçenekler var. 
   Oriflame katoloğunuzu incelerken size en uygun faktörü seçin korumayı ona bırakın.Güneşten çabuk etkilenenler için yüksek faktörlü koruma ,çok çabuk etkilenmeyenler için ise düşük faktörlü korumalar yeterli oluyor. Tabi sadece denizde ,tatilde değil günlük hayatta da kullanılması gerekiyor.
     Günlük bakımında güneşe kulak asmayanlar bir süre sonra güneş yanıklarıyla ve lekelerle mücadele etmek zorunda kalıyor.Sonra da bir tedavi sürecine girerek daha fazla masraflı çareler aramak zorunda kalınıyor.İşte bunu önlemek için lekesiz,nemini koruyan bir cilde sahip olmak için orflime güneş bakım ürünlerini inceleyin ve sizin için en uygun olanına sahip olun.Bu arada bronz tene sahip olmayı bir çoğumuz isteriz.Bunun için güneş altında saatlerce yatmaya gerek yok SOL marka orflime güneşsiz bronzlaştırıcıyı sürerek bronz bir tene sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir