Oriflame Ekim Kataloğu 2011

 

Oriflame Ekim Kataloğu 2011 üzerinden siparişler toplanmaya başlandı. Bu katalogta yer alan en iyi teklifler Esseantials Yüz Kremi ile Pure Nature Yüz Maskesinde bir alana bir bedava teklifi ile 2011 yılının en iyi teklifini alan Soul Edt % 50 indirimli satış fiyatı yer alıyor.

 Kataloğun ilk sayfasında sonbaharın soğuk havalarından cildinizi koruyacak ve ipeksi bir tene kavuşmasını sağlayacak Silk Beauty 24 Saat Etkili Anti-perspirant Roll-on Deodorant 8,90 lira ve Silk Beauty El Kremi 12,90 liradan satışa sunuluyor. Ekim kataloğundan toplamda 50 liralık alışveriş yapan kişiler ise bu iki üründen oluşan sete tam % 55 indirim ile sadece 9,90 lira ödeyerek sahip olma fırsatını yakalıyorlar. Bu katalogta bayrama özel olarak gelen misafirlerine klasik kokulara sahip kolanya ikram etmek istemeyen kişiler için Oriflame kolanyaları 400 ml. ‘lik şişelerinde 26,90 liradan satılıyor.

Yine Ekim kataloğundan 50,00 lira ve üzeri alışveriş yapan kişiler Fresh&Nature kolonya çeşitlerinden istediğine sadece 8,90 lira ödeyerek sahip olabiliyorlar. Bu katalogta satışa sunulan ve çok çarpıcı şişe tasarımı ile dikkat çeken By Marcel Edp parfüm bayrama özel olarak 74,90 lira yerine sadece 49,90 lira ödemeniz yetiyor. Bayramda yoğun ve etkileyici gözlere sahip olmak isteyen kişiler için ise göz kalemleri, maskaralar ve eye linerler indirimli olarak satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir