Oriflame Ekim Kataloğu İncele

Türkiye’nin en büyük kozmatik markası Oriflame, bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Her ay yayınladığı kataloglar ile gözde olmayı başaran Oriflame Ekim Kataloğu 2014 inceleyerek siz de birbirinden güzel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Oriflame bu katalogta yine inanılmaz indirimlere yer verdi. Hem yepyeni ürünleri, hem de en sevdiğiniz ürünleri ile karşımıza çıkan Oriflame, Bayram’a özel fiyatları ile sizleri bekliyor.

Oriflame Ekim ayı kataloğu’nun ilk sayfasında Miss Giordanı adlı yepyeni bir parfüm yer alıyor. Giordanı bu katalogta tanıtım fiyatı olan 33.90 TL ile yerini aldı. Sayfayı çevirdiğimizde yeni bir ürün ile daha karşılaşıyoruz. Giordanı Gold Luscious Volume Maskara tanıtım fiyatı olan 16,90 TL’ye sizin oluyor. Kataloğun en sıcak teklifi olan Giordanı Fondöten %60 indirimle sizin olabilir. Ancak, bu fondötene indirimli olarak sahip olmak için Oriflame Ekim kataloğu’ndan 25 TL’lik alışveriş yapmanız gerekiyor. Diğer bir sıcak teklifte %55 indirimle Giordanı Gold Elegant saat olup, bu saate de yine katalogtan yapacağınız her 25 TL’lik alışveriş sonrasında sadece 32.90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Oriflame Ekim Kataloğu Ürünleri Bayram Paketleri
Oriflame Ekim Kataloğu ellerinizi de düşünerek Milk&Honey Gold sıvı el sabunu organik süt ve bal özleri ile üretilmiş olup, sadece 10.90 TL’ye sizin oluyor.Oriflame Ekim ayı kataloğunda sizler için daha çok güzel ürünler yer alıyor. Bayanların kesinlikle vazgeçemeyecekleri ürünlerden biri olmaya aday Victoria takıları ile şıklığı ve zerafeti bir arada yaşayabilirsiniz.Üstelik bu yepyeni takılara uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.Sizler için özel olarak tasarlanan Very Me dolgun kirpikler için maskara sadece 7.90 TL. Oriflame Ekim Kataloğu 2014’te yer alan ve ayın kadın parfümü olarak seçilen Tenderly EDT 64.90 TL yerine sadece 36.90 TL’ye sizin oluyor. Ayrıca, Oriflame’ın en baş döndürücü kokularından biri olan Enigma’da bu kataloğa özel fiyatıyla sadece 46,90 TL. Oriflame Ekim Kataloğu 2014 yılının en güzel kataloglarından biri oldu. Sizler için hazırlanan Oriflame Ekim Kataloğu 2014 inceleyerek sizi yansıtan ürünü daha indirimli olarak alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir