Oriflame Haziran Kataloğu 2012

Oriflame haziran kataloğu yaz için hazırlanmış birçok ürünle dolu. Ayrıca çok çeşitli ürünleri ile beraber çok da güzel indirimli fiyatları bulunuyor. Sizin için orilfame haziran kataloğunda yer alan indirimleri ve ilginizi çekebilecek makyaj ve bakım ürünlerini araştırdık.

Oriflame indirimli ürünleri neler:

Oriflame her kataloğunda olduğu gibi haziran için hazırladığı kataloğunda da birçok indirimle üyelerine yenilikler sunmuş. Oriflame bir dünya markası olmasına karşılık ürünleri her kesimden bayan ve erkek alıbilecek kadar çok indirim yapıyor. Mesela düzenlediği haziran kataloğu ürün kampanyalarından bir tanesi yaptığınız her 25 TL’lik alışverişiniz için size Amazonia serisi ürünlerini %60 indirimle vermesi. Bakımlı olmayı seven, cildine dikkat eden bayanlar için Optimal serisi göz çevresi bakım ürünleri %60 indirimde. Bir diğer indirim Diamond serisi yaşlanma karşıtı bakım kremi %40 indirimde.

Oriflame indirimde olmasa da çok uygun fiyatta sunulan ürünleri de bulunuyor. Artık her kesimden insan Oriflame kullanabiliyor bu sayede.

Oriflame haziran kataloğunu incelediğinizde elinizden bırakamayacaksınız. Çünkü içindeki ürünler hem çok güzel hem de çok uygun fiyatlara sahip. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için herhangi bir kozmetik veya bakım ürünü bu katalogda bulabilirsiniz. Ziyaret etmek isteyenler için Oriflame resmi web adresi www.oriflame.com.tr adresinden Oriflame haziran kataloğunu incelebilir ve internet üzerinden seçtiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Oriflame haziran kataloğu 01 Haziran – 30 Haziran arası geçerlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir