Oriflame Haziran Kataloğu İncele

Oriflame Haziran Kataloğu 2014

oriflame babalar

oriflame babalar

Oriflame Haziran Kataloğu 2014, kapak resminden de anlaşılacağı gibi bizi yepyeni bir ürün ile karşılıyor. Love Nature ile hangi cilt tipine sahip olursanız olun cildinizin doğallığını ortaya çıkarabileceksiniz. Kuru, normal, yağlı, hassas ve stresten etkilenen ciltler için ayrı ayrı kremi bulunup, siz kendi cildinize uygun olanı alabilirsiniz. Üstelik 4 ile 9. sayfalarda yer alan Love Nature ürünlerinden herhangi birini alana kozmatik çantası sadece 8,90 TL’ye sunuluyor. Kataloğun sayfalarını çevirdikçe mükemmel kampanyalar görüyoruz. Bu kampanyalar arasında bu katalogtan 25 TL’lik alışveriş yapana parfüm, el kremi, ve deodorant’tan oluşan set sadece 22,90 TL’ye veriliyor. Bu sıcak teklif ile 3 ürüne birden çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Oriflame Haziran kataloğu’na göz attıkça yaz aylarına adım attığımızı görüyoruz. Yaz aylarının olmazsa olmazlarından olan bir ürün de güneş kremleridir değil mi? Oriflame bu katalogta Sun ürünlerini çok uygun fiyatlardan satışa sunuyor. %45’e varan indirimlerle Sun ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Oriflame Haziran Ayı İndirimli Ürünler

Oriflame Haziran ayı kataloğu’nda Dıvıne ürünleri de indirimli ürünler arasında yer alıyor. Neredeyse %50’ye varan indirimlerin bulunduğu Dıvıne ürünlerine çok uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Sayfayı çevirdiğimizde ise yaza damganızı vuracak mükemmel ürünleri görüyoruz. Denize gittiğinizde size eşlik edecek plaj çantası, plaj terliği ve güneş gözlüğü de bu katalogta oldukça uygun fiyatlar ile alıcılarını bekliyor. Sadece kısa bir süre için güneş gözlüğü 14,90 TL, pedikür seti 12,90 TL, plaj çantası ise 32,90 TL.Bu mükemmel ürünlere hemen şimdi sahip olmanız mümkün.

Oriflame Babalar Günü Kampanyaları

Oriflame Haziran kataloğu 2014, Babalar Günü için hazırlanmış bir katalogtur. Babanızı şımartacak hediyelere bu katalogtan ulaşabilirsiniz. Onlar için Oriflame’ın en sevilen erkek parfümlerini alabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Üstelik %40’as varan indirimlerle bu ürünleri alabilirsiniz. İşte Babalar Gününde babanıza verbileceğiniz en güzel parfümlerden bazıları: Oriflame Ascendant 79,90 TL yerine 44,90 TL,Oriflame Riva EDT %50 indirimle 29,90 TL,Signature 79,90 TL yerine 44,90 TL,Oriflame Gıordanı EDT 79,90 TL yerine 59,90 TL+ Deodorant BEDAVA, Oriflame Kıck Of EDT 29,90 TL yerine 16,90 TL,Voyager EDT 67,90 TL yerine 38,90 TL, Ultimate EDT 79,90 TL yerine 54,90 TL,Cıtrus Tonıc EDT 49,90 TL yerine 32,90 TL, Dark Wood EDT 49,90 TL yerine 32,90 TL. Üstelik sadece parfümlerde değil, traş köpüklerinde de inanılmaz indirimler yer alıyor. North For Men traş bıçağı, traş köpüğü ve traş sonrası nemlendirici balm içeren 3’lü sete Oriflame Haziran kataloğu’nda sadece 21,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel ürünleri içeren Oriflame Haziran kataloğu 2014 için Oriflame web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

katalogla satış yapmak isteyenler için tam sırası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir