Oriflame Kargo Ücreti

Oriflame kargo ücreti olarak değişik bir sistem uygulamaktadır. Bu sistemde her ay yenilenen katago üzerinde bir ürün kargo ücreti sıfırlama ürünü olarak satışa sunulur. Yani o ay belirlenen ürün için sipariş veren satış danışmanlarının sipariş miktarları ne olursa olsun kargo ücreti tahsil edilmez. Böylelikle kargo ücreti ödeyeceğinize satabileceğiniz yada kendi kullanabileceğiniz bir kozmetik ürününe sahip olmuş olursunuz.

oriflame kargo

Oriflame kargo ücreti tarifesi olarak ise 150 BP ve üzeri siparişlerde hizmet merkezinden alınan yada adrese teslim edilen kargolardan herhangi bir ücret talep etmezken 100 ila 149 BP arasında kalan siparişlerden adrese teslim olması halinde 0,99 kuruş kargo ücreti tahsil edilmektedir. Bu siparişler hizmet merkezlerinden yine ücretsiz olarak tahsil edilirken takım siparişleri için ödenen ücret sadece 0,49 kuruştur.

99 BP’ye kadar olan siparişlerde ise siparişin hizmet merkezinden üyenin kendisi tarafından alınması halinde 4,99 lira, üyenin adresine teslim edilmesi halinde 7,99 lira takım siparişi olması halinde ise 2,99 lira kargo ücreti talep edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir