Oriflame Nisan Kataloğu 2014

Oriflame nisan kataoğu 2014 içerisinde yer alan yenilikler gözlerinizi kamaştıracak. Oriflame kataloğundan alacağınız her şey yaza damgasını vuracak.Kataloğu açar açmaz ilk dikkatimizi çeken kusursuz makyaj deyimi oluyor. Bütün kadınlar makyajının kusursuz olmasını ve herkes tarafından beğenilmesini ister. Kadınların en çok istedikleri bir başka şeyde makyajlarının ilk yaptıkları gibi kalması ve akmamasıdır. İşte bu istedikleri şeylerin hepsini Oriflama nisan kataloğu 2014 içerisinde rahatlıkla bulabilirler. Bu ürünler sayesinde eşsiz güzelliklerini oraya çıkarabilirler.

Oriflame Nisan Kataloğu 2014 içerisinde denemenizi tavsiye edebileceğimiz bir de yeni ürün var. Sayfa 7 ve 8 de yer alan Power Shine Ruj.Normalde fiyatı 21.90 TL olan rujun tanıtım fiyatı sadece 12.90.

Ayrıca Oriflame nisan kataloğunda en çok yer verilenlerden birisi de fondöten ve kapatıcılar. Kadınların en çok ihtiyacı olan şeylerdir. Diyelim ki bu gün güzel bi iş yemeğinie gidiceksiniz her şeyiniz hazır. Son dakikada tam yanağınızda bir sivilce çıktı. Sayfa 8 ve 9 üzerindeki yeni çıkan fondöten ve kapatıcı hemen imdadınıza yetişecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir