Oriflame Ürünleri 2013

Oriflame makyaj ürünlerinden coctails ile ecobeauty çok talep gören ürünler arasında en baş sırada yerini almaktadır. Bu oriflame ürümleri bayanlar tarafından hemen hemen her ay alınabilen ürünler olup giordani gold dudak , göz ve tırnaklar için olan ürünleride tavsiye edilmektedir.

Oriflame parfümlerinden chiffon en çarpıcı kokuları burnunuzun dibine kadar getiriyor. Bu güzel parfüm ile gün boyu zinde kalın. Arzu ederseniz oriflame parfümlerinden amber elixir ve ascendant ile degün boyu tazeliğin keyfini sürebilirsiniz.by marcel ,özellikle tavsiye edilenler kategorisinde her ay olduğu gibi bu ay da en baş listeden ilk sırayı alıyor.
Espionage ise bir edt olup erkek arkadaşlara macera ve adrenali yeniden hatırlatan karizmatik bakışları tekrar yakalamaya yardımcı olur.
Bioclinic ile kızarıklık lekelerine evlada diyebilirsiniz ,yazın sıcağından bunalan cildiniz kışın soğuk ve dondurucu etkisine maruz kalarak siz değerli yüzünüze haksızlık yapılmasına engel oluyor.bunu hafifce sarı renk vererek sağlıyor ve kızarıklık görünümü aniden hafifliyor.
Essentials dudak kremi e vitaminini siz değerli cildinize sunuyor bu sayede soğuk hava şartlarından yarılan ve kanayan dudak derisine veda edin.

Excite ile alışılagelmiş klişe erkek kokularından uzak kavun bergamot ferahlığını saflıkla birleştirip sizlere sunuyor.ayrıca yosun kokusunu da unutmayalım.
Giordani gold ten ile yazın özlediğiniz bronzluğu şu kış günlerinde de size sunuyor.bu sayede yüzünüz yanaklarınız hatta dekolte bölgeniz için bile severek uygulayacağınız bu ürün nispeten yazın kavurucu hoşluğunu tekrardan hatırlatacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir