ORİFLAME YAZA ÖZEL KAT KAT KAZAN PROGRAMI

Türkiye’nin en çok tercih edilen kozmetik markası Oriflame’den sizin için yaza özel kazanma fırsatı. En yeni kozmetik ve bakım ürünlerinin yer aldığı Oriflame’den mayıs ve haziran ayı içinde yararlanabilirsiniz. 01 Mayıs-30 Haziran arasında geçerli olacak olan yaza özel fırsat için belirtilen tarihler arasında verilen BP’li siparişleri ile kazanabiliyorsunuz. Mayıs’ta 100BP sipariş veren ve Haziran’da BP’li sipariş veren satış danışmanları Güral Porselen Spring Fincan Takımını 9,99 TL’ye alabilecekler.
Oriflame satış danışmanı olabilmek için www.oriflame.com.tr adresinden satış danışmanı başvuru formunu doldurup gönderin. Oriflame satış danışmanı olarak hem kendinize kazanç oluşturmuş olursunuz hem de kendi ürünlerinizi daha uygun fiyatlara almış olursunuz. Çoğunlukla bayanlardan oluşan satış temsilcileri arasında işini büyüten ve profesyonel olarak çalışan kişiler de mevcut. Kendinize alt üyeler yaparak yine kazanabilirsiniz.

Onların yaptığı satışlardan da kar elde edebilirsiniz.
Mayıs ayı içinde üye olanlara özel indirim programları yer almaktadır. Bu özel indirimlerden yararlanabilmek için mayıs ayı içinde en az 100 BP sipariş vermeniz gerekiyor. Mayıs ayı içinde üye olduğunuzda size özel Optimals seti sadece 9,99 TL’ye alabilirsiniz.

 İkinci aşamada ise haziran ayı içinde 100 BP sipariş vermeniz gerekiyor. Temmuzda vereceğiniz siparişle beraber size Volare Seti yine 9,99TL’ye geliyor. Üçüncü aşamada ise temmuz ayına 100BP sipariş verirseniz, Ağustos ayındaki BP’li siparişiniz beraber Glacier Seti yine 9,99TL’ye size geliyor. Eğer aşamaları gerçekleştiremezseniz diğer aşamalara katılma hakkınızı kaybetmiş oluyorsunuz.
Kaynak: oriflame kataloğu

İsteyenler için Oriflame resmi web sitesi: www.oriflame.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir