Oriflame Yeni Katalog Ürünleri

Beklenen Oriflame’ın yeni kataloğu yayımlandı. Sevgililer gününü de içerisine alması nedeni ile büyük indirimlerin beklendiği Oriflame Şubat Kataloğu için beklentileri tam anlamı ile karşılamış demek ne kadar zor olsa da yine de bir çok üründe indirim yapıldığı görülüyor.

Oriflame Yeni Katalog üzerinde özellikle de sevgililer gününün en çok tercih edilen ürünü olan parfümlerde çeşitli indirimlere gidildiği görülüyor . Ancak yapılan indirimlere rağmen parfümlerin satış fiyatlarının biraz yüksek olması nedeni ile çok cazip fiyatların oluşturulamamış durumda. Bayan parfümü satın almak isteyenler için Oriflame Şubat kataloğu ile satışa sunulan Paradise EDP 50 ml. şişesinde normalde 74,90 liraya satılırken kampanyalı olarak bu kataloğa özel olarak 49,90 liradan satışa sunuluyor. Ayrıca parfümün devam ürünlerinde de indirimler yapılıyor. Paradise deodorant 10,90 lira, Paradise vücut kremi ise yine indirimli olarak 14,90 liradan katalogda yer alıyor.

Oriflame şubat-mart kataloğu üzerinde yer alan ürünlerden 25,00 liralık sipariş veren kişiler için ise Optimals Biomaximum gündüz bakım kremi, Nature Romantic Flowers Deodorantlı Vücut Pudrası (büyük boy) yada Giordani Gold Yaşlanma Etkilerine Karşı Fondöten çeşitlerinden birini % 60 indirimli olarak satın alma imkanı sunuluyor.

Oriflame yeni katalog sayfalarında aradığınız ürünleri bulamadıysanız daha uygun fiyatlar ile satışa sunulan bir çok kaliteli ürünü içerisinde barındıran Hunca Life kataloğunu inceleyebilirsiniz. Hunca Kozmetik tarafından kurulan Hunca Life ile aralarında Carmina Makyaj Malzemelerinin de yer aldığı pek çok ürünü kaçırılmayacak fırsatlar ile satın alabilirsiniz.Huncalife bilgi için www.huncalifetr.com adresine bakınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir