Oriflame Yılbaşı Kataloğu

Oriflame yılbaşı kataloğunun yüzü Nurgül YEŞİLÇAY ışıl ışıl kapağı görünce içerisine girip bir daha çıkmamak istiyorsunuz. Zaten kataloğu incelemeye başladığınızda içinden çıkamıyorsunuz. Her şey o kadar güzel görünüyor ki.

Öncelikle Oriflame internet sitesinden yaptığınız 750.- liralık alışverişinize 200.- lira, 1500.- liralık alışverişinize 500.- lira hediyeyi anında veriyor Oriflame.

Optimals köpüren temizleme jeli, dengeleyici tonik, arındırıcı tonik, temizleme sütü ve yatıştırıcı toniklerin fiyatı 21,90.- yerine 11,90.- lira % 50 indirimi mevcut. Oriflame MISS happy ve MISS relax parfümlü vücut spreylerini ise 36,90.- lira yerine 19,90.- liraya alabilirsiniz. Yılın en çok satan makyaj ürünü OPTIMALS even out CC tek üründe 9 etkiyi birleştirmiş bir krem. -koyu leke oluşumunu önlemeye yardımcı- ten rengini açan-anında rengi eşitleyen ve düzelten- gözenekleri küçültmeye yardımcı olan – cilt dokusunu pürüzsüzleştiren – erken yaşlanmayı engellemeye yardımcı – tüm gün mat bir görünüm sağlayan – cildi nemlendiren ve güneşten koruyan bu çok amaçlı ve özellikli kremi 47,90.- yerine 23,90.- liraya alabilirsiniz.

Makyaj ürünlerine bakalım birazda. Giordani Gold’un kusursuzlaştırıcı makyaj bazı, dörtlü göz farı, göz kalemi, maskara ve rujunu toplamda 227,90.- yerine 150,50.- liraya temin edebilirsiniz.

The one tırnak setini 23,90.- yerine 14,90.- a yılın en çok satan cilt bakım ürünü SoftCares el kremlerinden 1 alana 1 bedava kampanyası ile 11,90.- liraya sahip olabilirsiniz. NovAge ürünlerinden True Perfection aydınlatıcı, gözenek küçültücü, cilt tonu eşitleyici göz kremi, serum, gündüz kremi ve gece kremine set halinde 345,40.- lira yerine 190.- lira, yine NobAge ürünlerinden Bright Sublime kırışıklık karşıtı, koyu leke giderici göz kremi, serum, gündüz bakım kremi, gece bakım kremine yine set halinde 381,40.- yerine 210.- liraya alabilirsiniz. Hoş ferah kokulu roll on ları ise % 60 a varan indirimlerle 7.25.- liradan başlayan fiyatlarla almanız mümkünken, neden daha fazla paralar ödeyerek aynı içerikli ürünleri satın alasınız ki.

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan parfümleride es geçmemek gerek. Oriflame kataloğunda çok fazla seçenek ile, parfümlerin kokusunu içinize çekerek tercihlerinizi yapabilir, beğendiğiniz kokulara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir